0

مرکز ارائه نرم افزار های اسلامی

مذهبی اپ سایتی با نرم افزارهای اندروید در همه ی موضوعات مذهبی

قوانین و توافق نامه

خانه » قوانین و توافق نامه

راهنما، قوانین و توافق نامه

مذهبی اپ به عنوان اولین اپ استور مذهبی در کشور تلاش خواهد کرد تا محل امنی برای ارائه نرم افزارهای مذهبی و اسلامی با رویکرد سبک زندگی اسلامی باشد.

از اینکه وقت خود را صرف تولید برنامه‌های اندروید با رویکرد مذهبی می‌کنید، سپاسگزاریم.  کار در این حوزه برای رشد و معنویت بسیار می تواند اثر گذار باشد از این رو از شما توسعه دهنده گرامی خواهشمندیم در ارائه نرم افزارهای خود کامل دقت و حساسیت را داشته باشید.

در حال حاضر اکثر نرم افزارهای ارائه شده در این مارکت مذهبی به صورت مذهبی ارائه می شود. و برای شروع به کار نرم افزارهای ارائه شده از مارکت های مطرح کشور مانند بازار و مایکت گرفته شده است. از این رو تیم مذهبی اپ مسولیتی در قبال نرم افزارهای ارائه شده ندارد. با این حال تلاش خواهیم کرد اپلیکیشن های را در این مارکت بارگذاری کنیم که در خور شأن شما گرامیان باشد.

تلاش دیگر ما این است که در این سایت تنوع لازم در ارائه نرم افزارهای اسلامی و مذهبی را داشته باشیم. از این رو از شما توسعه دهندگان گرامی دعوت می کنیم که نرم افزارهای خود را در این سایت با عزیزان دیگر به اشتراک بگذارید.

توافق‌نامه عرضه نرم‌افزار

طرفین:
سایت مذهبی اپ: بستر عرضه و مدیریت روزآمدسازی نرم‌افزارهای اندرویدی
ناشر: مالک نرم‌افزار اندرویدی (اعم از تولید کننده نرم‌افزار یا فرد حقیقی یا حقوقی مالک حقوق نرم‌افزار) که در خواست عرضه نرم‌افزار در دانلودگاه اندرویدی دارد.

کلیات:

طرفین این توافق‌نامه متعهد به قوانین حکومتی جمهوری اسلامی ایران هستند و مسئولیت پاسخگویی در قبال تعهدات خود بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران را می‌پذیرند.

تعهدات ناشر:
نرم افزار از طریق مالکین یا علاقمندان به انتشار نرم افزارهای مذهبی (البته با حفظ مالکیت  نرم افزارها) خواهد بود.
در صورت تخلف ناشر از این مورد، نرم‌افزار ارائه شده توسط وی از مارکت حذف شده و عواقب قانونی این تخلف صرفاً بر عهده او خواهد بود.
ارائه آخرین نسخه قابل عرضه نرم افزار به مارکت مذهبی اپ و در صورت امکان بروزرسانی آن.
تعیین قیمت نرم‌افزار متناسب با کارایی آن.
ناشر تمام مسئولیت محتوایی را که مستقیماً در قالب نرم افزار ارائه می‌دهد تقبل می‌کند.
ناشر تمام مسئولیت هر گونه سوء استفاده از اطلاعات شخصی کاربران را تقبل می‌کند.
ناشر یا رائه کننده نرم افزار مسئولیت وجود هرگونه کد مخرب در نرم افزار خود را تقبل می‌کند.

تعهدات مارکت مذهبی اپ:
معرفی و عرضه نرم افزار ارائه شده از طرف ناشر در سایت مذهبی اپ با احترام به حقوق مالک اصلی ایجاد بستر امن جهت تراکنش های مالی و دریافت هزینه نرم‌افزارهای فروخته شده به کاربران.
روزآمد سازی نرم‌افزارها در صورت تأمین نسخه جدید توسط ناشر

شرایط حذف نرم‌افزار:
ناشر می‌تواند در هر زمان برای حذف نرم‌افرار خود درخواست نماید.
با تشخیص کارشناسان مذهبی اپ، برنامه حذف خواهد شد.

حق تغییر توافق‌نامه:
مذهبی اپ در هر زمان مجاز به اعمال تغییرات در این توافق‌نامه خواهد بود. تغییرات احتمالی از طریق سایت و ایمیل به اطلاع ناشران خواهد رسید. تغییرات احتمالی در این توافق‌نامه عطف به ماسبق نمی‎شود.

باتشکر

تیم فنی و محتوایی مذهبی اپ

تعداد کاربران 262 عدد
تعداد محصولات 326 عدد
تعداد نوشته ها 149 عدد

logo-samandehi

مذهبی اَپ، فعالیتی از جانب گروه تبلیغی مبنا(مرکز برنامه نویسی و نوآوری های اسلامی ) است که سعی دارد نرم افزارهای مورد نیاز مذهبی را با دسته بندی خاص در اختیار کاربران قرار دهد.
ارتباط با ما